Marino
Pars Garden Pool

Hizmetlerimiz

explore shape
Pars Garden Pool

Gölbaşı Düğün Salonu

Pars Garden Pool Wedding Gölbaşı Ilçesinde,Yaklaşık 70.000 M2 Lik Bir Alanda, Yenilikçi Tarzı Ve Geniş Kadrosuyla Kaliteli Bir Hizmet Sunma Hedefiyle Kurulmuş Olup, Bu Doğrultuda Faaliyetlerini Sürdürmektedir.

  • Düğün & Nikah Organizasyonu
  • Nişan, Kına ve Sünnet Organizasyonları
  • Yüzme, Tenis, Basketbol gibi spor tesisleri mevcuttur.
Daha Fazla Bilgi
about
counter shape
Pars Garden Pool

Müşteri Mennuniyeti

Bekarlığa veda organizasyonu için Pars Garden& Pool a geldik. Her şey o kadar güzeldi ki!! Buket hanımın misafirperverliği için çok teşekkür ederiz çok ilgili ve alakalıydı. Çok nezih bir ortam . Organizasyon boyunca bizi yalnız bırakmadı. Çok güzel bir bekarlığa veda organizasyonu gerçekleştirdik herkese tavsiye ederim 😌😍💃 mutlaka tekrar geleceğiz !!

hilary C.

Yazin yuzme dersine katildik. Hocalar Cok ilgili ve cocuklarla iletisimi guzeldi ama Cok kalabalikti dersler. Cafe fiyatlari fena degildi ama Giris ucretleri biraz pahaliydi. Dolayisiyla Havuz genelde bostu.”

Demi T

15.07.2023 tarihinde geldim. Tesis pars garden pool tarafından işletiliyor. Çocuklu aile olarak çok keyif aldık. Havuzlar çok güzel. Cafesi iyi. Fiyatlar giriş haftasonu 250 lira. 0-6 yaş çocuk ücretsiz. 6 yaş üstü de indirimli. Tavsiye ederim. Yanınızda bone getirin

Göker Yurdakul

Havuz ve havuza gelen insan kalitesi kesinlikle yükseklerde. Samimi işletmeciler, güzel vakit geçirmeye birebir.

Yusuf İnan

Düğün salonu Buket Hanım harika bir iş çıkardı! Organizasyonun her aşamasında titizlikle çalıştı ve etkinliğin sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağladı. İlk görüşmeden itibaren profesyonelliklerini hissettik ve sürecin her aşamasında bize rehberlik ettiler. Düğün salonu personeli nazik, yardımsever ve her detayı düşünmüş gibi görünüyordu. Misafirlerimize karşı samimiyetiyle büyük bir etki bıraktı ve tüm isteklerimize hızlı ve etkili bir şekilde yanıt verdi. Dekorasyon, yemekler ve genel atmosfer muhteşemdi. Bu özel günümüzü unutulmaz kılmak için ellerinden gelenin en iyisini yaptılar. Herkese gönül rahatlığıyla bu düğün salonu çalışanlarına teşekkür ederim!

Kahraman baş

author
author
author
author
author
author
testimonial
testimonial
testimonial
testimonial
testimonial

Pars Garden Pool

Ankara Tenis Akademisi

Pars Sport Club Olarak, Türkiye'de Tenisin Ulusal Çapta Öncü Bir Spor Ve Rekreasyonel Aktivite Haline Gelmesine Ve Dünya Çapında En Iyi Tenis Ülkeleri Arasında Yer Almasına Katkıda Bulunmayı Görev Edinmiş Bulunmaktayız.

Daha Fazla Bilgi
about
explore shape
Son Yazılarımız